STAJ, EĞİTİM ve KARİYER PROGRAMLARI

Internship, Training, Practical Training ve Work and Study gibi her ülkede farklı isimle anılan; maaşlı staj ve kariyer programları ile geleceğinize yön verin.

Turizm Stajı

İşletme Stajı

IT ve Mühendislik Stajı

Self Staj ve Kariyer

Ozman Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer olarak yurt dışında iş deneyimi kazanma ve kariyer amacı olan gençlere Amerika’da seçkin işletmelerde maaşlı staj olanakları sunmaktayız.

Internship, Training, Practical Training ve Work&Study gibi her ülkede farklı olarak adlandırılan maaşlı staj programına 18-34 yaş arası, akıcı düzeyde İngilizce konuşabilen, staj alanı ile ilgili eğitim gör(en)müş üniversite öğrencileri veya mezunları veya en az lise mezunu ve staj yapmak istediği alanda en az 5 yıl iş deneyimi olan genç profesyoneller yılın her dönemi başvuru yapabilirler. Kesin bir başvuru tarihi sınırı yoktur.

Tüm seçenekler aşağıda ki servisleri kapsar:

* Mülakat
* Ozman bilgi ve danışmanlığı
* İşe yerleştirme ve işle ilgili bilgilerin sağlanması Konaklama ayarlanması
* DS 7002 Training Plan’in hazırlanması
* DS 2019 formunun getirilmesi
* SEVIS ödemesinin yapılması
* SSN başvurusunda destek
* Sağlık ve kaza sigortasının yapılması
* Vize danışmanlığı
* Uçak bileti konusunda yardım
* ABD’ye gitmeden ön bilgi ve ABD’ye varışta oryantasyon
* Yerel danışman
*Ozman sürekli ilgisi

Kimler Başvurabilir?

18-34 yaş arası, yeni bir kültür ve yaşam ortamına uyum sağlayacak ve çalışma ortamı ve sosyal yaşam ilişkilerini yürütecek kişisel olgunluğa sahip 4 yıllık üniversitelerin staj yapmak istenilen alanlarında öğrenci veya mezun Üniversitenin farklı bölümlerinden mezun veya en az lise mezunu olup staj yapmak istenilen alanda minimum 5 yıllık iş tecrübesine sahip, Akıcı İngilizce konuşabilen adaylar.

Ücretsiz Online Bilgi ve Danışmanlık

Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Planlarınız ile ilgili sorularınızın yanıtları ve ücretsiz danışmanlık hizmetimizi almak için hemen tıklayın ve formumuzu doldurun. En kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz.