2020 yazı için son sınıf kayıtlarımız dolmuş durumda. Gösterdiğiniz ilgi için teşekkürler..

Üniversitenin son yılında da WAT a katılmak mümkün. Ozman ailesi olarak geçtiğimiz yıllardaki vize başarı oranımız oldukça yüksektir. Öncelikle not ortalamanızın 2,60 üzerinde olması şartıyla, yeterli seviyede ingilizce ve düzgün bir profille sizlerde WAT a katılabilirsiniz. Üniversite okumanın verdiği ayrıcalık ve bunun yanında son sınıfta olmanın verdiği sorumluluk bilinciyle Amerika`da muhteşem deneyimler edinebilirsiniz.

Neden son sınıfta WAT bu kadar önemli? Üniversitenin son aşamasında, edindiğiniz tecrübelerin yanında bambaşka bir tecrübe daha edinmek için belkide bu kültürel değişim programı son şansınız olacak. Ayrıca iş hayatına atılmaya ramak kala yani üniversite son sınıf öğrencisi için bir Amerika nın tahmin ettiğinizden daha fazla katkısı olacaktır. Üstelik oradaki deneyimlerinizi CV nize eklemek de mümkün.

Geçireceğiniz eğlenceli vakitlerin yanında, tanışacağınız yabancı arkadaşlar, tanıyacağınız farklı kültürler, içinde bulunacağınız farklı ortam ve edineceğiniz çalışma sorumluluğu gibi bir çok fırsat ve rüya gibi bir Amerika için bize ulaşmanız yeterlidir.