Eğitimini aldığınız veya hobiniz olan 2., 3. dili gerçek yaşam ortamında kullanabilmeniz için dünyanın tüm ülkelerinde yüzlerce dil okulu…
Doğru okulu birlikte seçelim ve titiz vize danışmanlığımızdan yararlanın…. OZMAN Yurtdışı Eğitim ve Kariyer dünya genelinde, yüzlerce okulun temsilciliğini yapmaktadır. Bu okulların hepsi bulundukları ülkenin konsosloslukları tarafından tanınan okullardır. Dil okuluna gitmek planınız var ise yapılacak en doğru şey bir danışmanlık kurumundan; ülke, şehir, okul, urs ve konaklama seçimi konusunda bilgi ve yönlendirme almaktır. kullara doğrudan başvurabilir miyim? Okullara doğrudan başvurunun size maddi olarak hiçbir yararı olmadığı gibi (Ozman tarafından size okulların doğrudan fiyatları sunulmaktadır) özellikle Konsolosoluklar açısından, kaydolduğunuz okulun yasal temsilcisi ile başvurunuzu yapmanız daha güvenlidir. Çünkü bizim görevimiz siz ve okul arasında garantör görevi görmek ve danışmanlık sağlamaktır. Böylelikle vize başvurunuzda bu faktör oldukça önem kazanır ve hata yapmanızı önler. OZMAN olarak ilkemiz sizi ve ihtiyaçlarınızı anlayarak size en doğru seçenekleri sunmaktır.
Sizi yüzlerce okul adı ve fiyat olan bir listeden kendi başınıza seçim yapmak zorunda bırakmadan amaç ve beklentilerinizi dikkatle dinleyerek ve analiz ederek dilinizi geliştirmek için ne kadar süre gitmeniz gerektiği, hangi ülkelerden vize alabileceğiniz, ne tür yerleşim birimlerinde daha mutlu olacağınız, konaklama konusunda ki beklentileriniz, bütçeniz ile amacınızın uygun hale getirilmesi gibi tüm detaylar göz önüne alınarak yaptığımız önerilerden sonra birlikte karar veriririz. Sonrasında ise tüm kayıt işlemleriniz , belgelerinizin getirtilmesi ve özellikle vize başvurusunda titiz dosya hazırlanması ve uçak biletinizin ayarlanması ve gideceğiniz ülke ile ilgili ön bilgi gibi tüm konularda gerekli destek ve ilgi ile işlemleriniz sonuna kadar takip edilir.
Ozman dil okulları fiyat listemiz okulların web sayfalarında ve broşürlerinde bulacağınız fiyatlar ile birebir aynıdır.
Yılın belli dönemlerinde okulların uyguladığı kurs veya paket olarak kurs+konaklama gibi indirimler size bire bir yansıtılır. İNGİLTERE’de çalıştığımız okulların tümü İngiltere Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı okullardır. Amerika’da çalıştığımız okulların hepsi I-20 vermekle yetkili okullardır.