WORK AND TRAVEL NEDİR?

“American State Department” tarafından onaylı, Amerika’da sadece yetki belgesi olan SPONSOR adı verilen kurumlar tarafından yürütülen ve sadece üniversite öğrencilerinin yaz tatillerinde katılabildiği kültürel değişim programıdır. OZMAN, bu sponsor kurumların Türkiye temsilciliğini yaparak sizlerin Work and Travel programına katılmasına aracılık eder.

Erken Kayıt Avantajları

İş Garantisi ve Konaklama Danışmanlığı

Aynı Bölge, Aynı İş, Aynı Konaklama Fırsatı

Online Kayıt Sistemi

2022 Yazı WORK and TRAVEL KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR. Kimler Katılabilir?

Türkiye veya KKTC’de öğrenim gören TC vatandaşı, 18-26 yaş arası, İngilizce konuşabilen 4 yıllık üniversitelerin hazırlık, 1., 2., 3. ve 4. sınıf öğrencileri ve Yüksek lisans programlarına kayıtlı 1. sınıf öğrencileri, Önlisans 1. sınıf öğrencileri programa katılabilir. 

Neden OZMAN? 

* OZMAN, 1996’dan beri sektörde yer almaktadır ve Work and Travel programını 1999 yılında Türkiye’de başlatan ilk kurumdur.

* 23 yıllık sektör tecrübemiz ve 20 yıllık Work and Travel tecrübemizle Türkiye’nin 4 büyük ilinde doğrudan kendi ofislerimiz ile hizmet vermekteyiz.

* OZMAN’da bulacağınız işlerin çeşitliliği, çokluğu ve seçilmişliği OZMAN’ın senelerdir edindiği deneyim ile sınanarak her sene portföyüne kattığı işverenler ve güçlü  Amerikalı partnerler sayesindedir. Amerika’dayken bu güçlü bir kurumun üyesi olmanın farkını görür ve hissedersiniz.

 

Work and Travel ile ilgili detaylı bilgiler için blog sayfamızı ziyaret ediniz.

Ücretsiz Online Bilgi ve Danışmanlık

Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Planlarınız ile ilgili sorularınızın yanıtları ve ücretsiz danışmanlık hizmetimizi almak için hemen tıklayın ve formumuzu doldurun. En kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz.

WhatsApp'tan Yaz!