İngilizce’nizi ciddi akademik çalışma çerçevesine hazır hale getirmek daima yorucu bir iştir, fakat eğlenceli de olabilir. Doğru kurs, tecrübeli öğretmenler ve arkadaşça bir çevre ile kariyer planınızın önemli bir parçasını daima değer vereceğiniz bir deneyimle birleştirebilirsiniz.

Genel İngilizce Kursları:

Yoğun ve yarı yoğun kurs çeşitleri ile istediğiniz süre içerisinde, hangi seviyede eğitim almak isterseniz dilinizi pekiştirerek akademik veya mesleki hedeflere ulaşmanız hedeflenir. İngilizce seviyesi düşük öğrenciler için en iyi seçenek Pre-Foundation İngilizce kursudur. Dil yeteneğini başlangıç seviyesinden itibaren yükseltmek üzere düzenlenen bu kurs iki yıla kadar sürebilir ve sınırlı seviyede İngilizce ile başlayanlara, öğrenimlerini İngiliz yaşam ve kültürüne dair edinecekleri yoğun deneyim ile birleştirme şansı verir.
Haftalık yoğunlukları sizin tercihinize göre 20 ile 30 saat arası değişebilir.

9 Aylık Akademik Yıl:

Amacınız uzun süreli yoğun bir program ile İngilizcenizin mümkün olduğu kadar akıcı olması ve bu süre için olabilecek en uygun harcamayı yapmak ise International School Year sizin için en ideal programdır. Haftada 30 ders yoğunlukta, aile yanı konaklamalı, hafta içi günde 2 öğün hafta sonları tam pansiyon, 32 haftalık bu kurs tüm isteklerinizi yanıtlayacak.
Gelmek istediğiniz noktaya en hızlı en ucuz ulaşım şekli…

5 Aylık Akademik Dönem:

Dil eğitimi için 9 ay ayırmaya gerek görmüyorsanız, belli bir birikim ile başlayacaksanız, yoğun eğitimi 20 Hafta olarak aynı sistemle bu kursu alabilirsiniz. Programımız yoğun kursumuzla aynı müfredatı ve yapıyı izler. Her hafta 30 ders içermektedir. Tüm derslerde İngilizce yazma, okuma, konuşma ve dinlemenin kilit alanlarına ağırlık verilmiştir.
9 Aylık “Akademik Yıl” ve 5 aylık “Akadamik Dönem” programlarında istenirse bir kaç ay sonra İngilizceniz belirli bir düzeye geldikten sonra programınıza TOEFL hazırlık veya Business English gibi spesifik alanlarda ders saatleri entegre edebilirsiniz.

Teste Hazırlık Kursları:

Okullarımızın birçoğunda IELTS, TOEFL, Cambridge First Certificate, Advanced Certificate vb. kurslara hazırlık kursları verilebilmektedir. Özenle hazırlanan test programları sınavlarda aranan önemli dil konularını kapsamaktadır. Düzenli deneme testleri yapılarak sınav koşullarında gelişmenizi izleme olanağı sağlayabilir her deneme testinden sonra geliştirmeniz gereken alanlar size bildirilir ve sınav tekniğinizi nasıl ilerletebileceğiniz konusunda önemli ipuçalrı verilerek başarılı olmanıza önemli katkı sağlanmış olur.